بررسی مشاغل کسب و کارهای آنلاین و اینرنتی - آرشیو 1401/5

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 465
» بازديد ديروز : 68
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 464
» بازديد سال : 532
» بازديد کل : 532
» اعضا : 0
» مطالب : 35

مهاجرت به فرانسه


تاریخ انتشار پست : 1401/5/23 بازدید : 3

برای مهاجرت به فرانسه روش‌های متنوعی وجود دارد که در ادامه باهم بررسی خواهیم کرد.

 راه های مهاجرت به فرانسه

سرمایه گذاری، تحصیل و کار از مهمترین راه های اخذ اقامت فرانسه است. در صنعت سرمایه گذاری، برنامه های خرید ملک و تامین مالی بسته به شرایط مناسب و هزینه مناسب جزو پرطرفدارترین روش ها هستند.

در ادامه با این روش ها بیشتر آشنا می شویم.


از طریق تحصیل به فرانسه مهاجرت کنید

فرانسه یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی برای ادامه تحصیل در اروپا است. 14 دانشگاه این کشور در رتبه بندی جهانی QS زیر 500 قرار دارند. دانشگاه ها و کالج ها کیفیت آموزشی بالایی دارند و فرصت های زیادی را برای دانشجویان فراهم می کنند.


مهاجرت تحصیلی به فرانسه

درصد بالایی از مهاجرت به فرانسه یک روش آموزشی است.

تقریباً 360000 دانشجوی بین المللی در فرانسه وجود دارد که بیشتر آنها در دوره های زبان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و کالج ثبت نام کرده اند. یکی از مهم ترین شرایط تحصیل در فرانسه دریافت نامه پذیرش از دانشگاه یا کالج و داشتن توان مالی برای زندگی در این کشور می باشد.


برای کار به فرانسه مهاجرت کنید

مهاجرت کاری به فرانسه در مقایسه با راه های دیگر پیچیدگی ها و پیچیدگی های خاص خود را دارد. برای کار در این کشور باید از یک کارفرمای فرانسوی پیشنهاد شغلی دریافت کنید و کارفرما برای استخدام مهاجر باید تاییدیه دولت فرانسه را دریافت کند.

یعنی اخذ اقامت فرانسه از طریق کار و مجوز کار فرانسه برای ایرانیان شرایط سختی است.


مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری یکی از ساده ترین راه های مهاجرت به فرانسه است و روش های مختلفی دارد. تامین مالی، خرید ملک، راه اندازی استارتاپ و ثبت کسب و کار رایج ترین روش ها هستند. 


سرمایه گذاری در فرانسه با خرید ملک

بازار املاک فرانسه باثبات است و نوسان ندارد. هزینه خرید ملک در فرانسه با حداقل سرمایه گذاری 90000 یورو شروع می شود که در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی شاخص بسیار خوبی است.


مهمترین مزایای اخذ اقامت فرانسه از طریق خرید ملک عبارتند از:


هزینه بسیار مناسب نسبت به سایر کشورهای اروپایی

فرصتی برای بودن در کنار خانواده

استفاده از خدمات پزشکی رایگان

فرصت کار در فرانسه

مدرک زبان لازم نیست

برخورداری از حقوق شهروندی

یکی از مهم ترین شرایط مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک این است که متقاضی حداقل دو بار در سال وارد این کشور شود. 


سرمایه گذاری در فرانسه از طریق تامین مالی

دسترس پذیری روشی است که متقاضی از طریق آن به فرانسه مهاجرت کرده و با درآمد یا سرمایه در این کشور زندگی می کند. حداقل درآمد متقاضی برای استفاده از این روش باید 1300 یورو در ماه به اضافه این مبلغ برای همسر و فرزندان در صورت متاهل بودن باشد.


مهمترین مزایای مهاجرت به فرانسه با منابع مالی:


امکان اخذ اقامت دائم فرانسه بعد از 5 سال

امکان سفر به کشورهای شنگن

حق تحصیل متقاضی و سایر اعضای خانواده

فرصتی برای راه اندازی یک کسب و کار شخصیسرمایه گذاری در فرانسه از طریق طرح تجاری

چندین برنامه مهاجرتی برای جذب کارآفرینان، متخصصان، مخترعان، هنرمندان و غیره وجود دارد. به فرانسه که به ویزای استعدادیابی فرانسه معروف هستند.


مدیران، کارآفرینان و متخصصان می توانند با استفاده از برنامه های اقتصادی این روش به فرانسه مهاجرت کرده و اجازه اقامت در این کشور را دریافت کنند.


مهاجرت به فرانسه از طریق ازدواج

برای اخذ اقامت فرانسه از طریق ازدواج، همسر شما باید مقیم فرانسه باشد. ضمنا عروسی شما باید رسمی باشه و خیلی وقته. ارائه مدارک کافی دال بر زندگی مشترک با همسر فرانسوی از دیگر شرایط مهاجرت به فرانسه از این طریق می باشد.


به دلیل استفاده نادرست از این روش، محدودیت های زیادی برای آن اعمال می شود. این فکر را از خود دور کنید که با ازدواج جعلی، مدارک متعدد و نامعتبر می توانید به فرانسه مهاجرت کنید.


مهاجرت به فرانسه و اخذ اقامت فرانسه

هزینه مهاجرت به فرانسه

هزینه مهاجرت به فرانسه بسته به روش مهاجرت متفاوت است. به طور معمول، مهم ترین هزینه ها گزینه های تامین مالی هستند که باید از آنها استفاده کنید تا به دولت فرانسه نشان دهید که می توانید در این زمینه مسکن بخرید.

دسته : ,
برچست ها :

ویژگی مکالمه نصرت


تاریخ انتشار پست : 1401/5/5 بازدید : 2

مزیت و ویژگی مکالمه نصرت به روش نصرت این است که آموزش زبان را از ابتدا شروع می کند و برای همه افراد مناسب است. در اولین درس های بسته آموزشی انگلیسی نصرت می توانید عبارات رایج در مکالمه انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید. 

یکی دیگر از ویژگی های زبان نصرت که بسیار کاربردی است را می توان آموزش زبان انگلیسی نصرت دانست. می توانید فایل صوتی آموزش زبان انگلیسی نصرت را روی mp3 player یا تلفن همراه خود قرار دهید و زمانی که خارج از خانه هستید مانند مترو، پارک، خیابان... یاد بگیرید به درس ها گوش دهید. همچنین می توانید سی دی های آموزش انگلیسی نصرت را در ضبط ماشین خود قرار دهید و در حین رانندگی دروس را تکرار کرده و یاد بگیرید.
معرفی کتاب ویدئویی خودآموز مکالمه انگلیسی آمریکایی با روش نصرت:
به گفته دهکده زبان یادگیری زبان انگلیسی همیشه برای زبان آموزان یک چالش است، به همین دلیل کتاب مکالمه انگلیسی آمریکایی به صورت ساده و کامل برای یادگیری یک زبان جدید طراحی شده است و به شما امکان می دهد آن را به راحتی و با استفاده از کلمات یاد بگیرید. تصاویر و گرامر خود را یاد بگیرید. نکته قابل توجه این است که این کتاب به دلیل جامع بودن سرعت یادگیری شما را نسبت به سایر کتاب ها افزایش می دهد. برخی از ویژگی های کتاب عبارتند از:

یادگیری را با حروف الفبا شروع کنید
استفاده از تصاویر برای یادگیری بهتر واژگان
گرامر را به صورت کاملاً ساده و قابل فهم بیان کنید
استفاده از مثال برای یادگیری گرامر
استفاده از فونتیک برای تلفظ صحیح برخی از کلمات
دارای 5 سطح آموزشی در بخش های مختلف می باشد

1. صحبت کردن، صحبت کردن، صحبت کردن
اگر راز یا ترفندی برای یادگیری یک زبان وجود دارد، آن راز قطعاً همین مکالمه است، که مکالمه ای است که شما از ساعت ها و ساعت ها مکالمه های ناخوشایند و طاقت فرسا با افرادی که خیلی بهتر از شما به آن زبان تسلط دارند، می گیرید. یک ساعت مکالمه (اصلاح اشتباهات و جستجوی فرهنگ لغت) به اندازه پنج ساعت درس زبان و ده ساعت مطالعه زبان شخصی ارزش دارد.

تقویت

دلایل متعددی برای این امر وجود دارد. اولین دلیل انگیزه است. مهم نیست که راهنمای یادگیری زبان شما چقدر خوب باشد، می توانید با صحبت کردن و تعامل با یک فرد واقعی در مقابل خود، دانش و انگیزه بیشتری نسبت به هر کتاب یا برنامه صوتی دیگری در رایانه خود کسب کنید.

دلیل دوم این است که زبان را نمی توان حفظ کرد، بلکه باید پردازش شود. تجربه نشان داده است که دو یا سه بار استفاده از کلمات در یک مکالمه بسیار بیشتر از دیدن فرهنگ لغت یا فلش کارت و حفظ صد بار آنها است.

دلیل باید این باشد که مغز ما به خاطراتی که حاوی تجربیات واقعی انسانی و اجتماعی هستند و احساسات ما با آنها مرتبط است، اولویت بیشتری می دهد. به عنوان مثال، اگر معنی فعل شکایت را در فرهنگ لغت جستجو کنیم و در حین مکالمه با یک دوست جدید از آن در جمله استفاده کنیم، این احتمال قوی وجود دارد که به خاطر خاطره دوست جدیدمان، این کلمه همیشه بهتر باشد. دوست و صحبتی که با او داشتیم. اگرچه، اگر با بیست بار خواندن هر کلمه روی کارت حافظه مغزمان را خسته کنیم، ممکن است در نهایت آن را به خاطر بسپاریم، اما از آنجایی که از آن در یک جمله یا مکالمه استفاده نمی کنیم، احتمالا بعد از مدتی آن را فراموش خواهیم کرد.


2. شدت مطالعه و فشردگی بیشتر از مدت زمان مطالعه ارزشمند است
این بدان معناست که مطالعه یک زبان چهار ساعت در روز به مدت دو هفته بسیار مفیدتر از مطالعه یک ساعت در روز برای دو ماه است. به همین دلیل است که بسیاری از افراد پس از مدتی با رفتن به آموزشگاه های زبان، بسیاری از مطالب آموزشی را فراموش می کنند، زیرا آنها فقط 3-4 ساعت در هفته را صرف یادگیری زبان می کنند و اغلب کلاس ها با فاصله چند روز برگزار می شود.

یادگیری زبان مستلزم تکرار، مراجعه مداوم به مطالب آموزشی، تعهد و پشتکار مستمر است. به جای در نظر گرفتن یک دوره چند ماهه یا حتی چند ساله برای آموزش و مطالعه نیم و نیم بی فایده، بهتر است یک زمان مشخص در زندگی خود (حتی اگر فقط یک یا دو بار در هفته باشد) تعیین کنید و آن را به زبان اختصاص دهید. و در آن لحظه 100% تمرکز و تلاش خود را به هدف خود اختصاص دهید.

دسته : ,
برچست ها :

روغن سیلیکون فن کلاچ با کیفیت


تاریخ انتشار پست : 1401/5/3 بازدید : 1

کلاچ فن روغن سیلیکونی از روغن سیلیکونی به عنوان واسطه استفاده می کند و از ویسکوزیته برشی روغن سیلیکون برای انتقال گشتاور استفاده می کند. برای سفارش روغن سیلیکون فن کلاچ با کیفیت از اویل کارو روی لینک کلیک کنید

 سرعت فن طوری طراحی شده است که موتور در بدترین شرایط کاری بیش از حد گرم نشود. بنابراین در زمان رانندگی معمولی خودرو، سرعت فن باید در محدوده مناسبی برای کاهش صدا و بهبود اقتصاد موتور کنترل شود. . برای یک فن موتوری، معمولاً از کلاچ فن برای کنترل سرعت آن استفاده می شود. داخل کلاچ با یک مایع چسبناک (روغن سیلیکون) مهر و موم شده است که گشتاور را با نیروی برشی چسبناک خود منتقل می کند. یک صفحه دو فلزی در جلوی فن تعبیه شده است تا دمای هوای عبوری از رادیاتور را تشخیص دهد و در نتیجه میزان روغن سیلیکون موجود در محفظه کار فن را کنترل کند و تنها در مواقع لزوم می توان گشتاور را برای چرخش فن منتقل کرد. در مرحله اولیه، فقط یک کلاچ فن روغن سیلیکونی نوع سوئیچ است که درایو چرخشی را در دمای بالا و دمای پایین خاموش و روشن می کند. همانطور که الزامات وسیله نقلیه برای ویژگی های حجم هوا و نویز تغییر می کند، کنترل دما و سرعت پنج سطحی دقیق تری نسبت به روغن سیلیکونی پیچشی اتخاذ می شود. کلاچ فن مسیر توسعه آینده است.


 


آخرین اخبار شرکت در مورد آنچه که باید در مورد کلاچ پنکه روغن سیلیکونی بدانید 0


 


کاغذ کلاچ پنکه روغن سیلیکونی


 


زمانی که خودرو در حال حرکت است، به دلیل تغییر شرایط محیطی و عملکرد، شرایط حرارتی موتور نیز تغییر می کند. بنابراین، شدت خنک کننده موتور باید در هر زمان تنظیم شود. به عنوان مثال، در تابستان گرم، زمانی که موتور با سرعت کم و بار سنگین کار می کند و دمای مایع خنک کننده بالا است، فن باید با سرعت بالا بچرخد تا حجم هوای خنک کننده افزایش یابد و ظرفیت اتلاف نیرو افزایش یابد. رادیاتور؛ در حالی که در زمستان سرد، دمای مایع خنک کننده نسبتاً بالا است. وقتی هوا کم است یا ماشین با سرعت زیاد و باد شدیدی روی رادیاتور می وزد، ادامه کار فن منطقی نیست. این نه تنها قدرت موتور را هدر می دهد، بلکه سر و صدای زیادی نیز ایجاد می کند. آزمایش‌ها ثابت کرده است که سیستم خنک‌کننده آبی تنها در 25 درصد مواقع به فن نیاز دارد و فن‌ها باید زمان کمتری در زمستان کار کنند. بنابراین تنظیم شدت خنک کننده موتور در هر زمان با توجه به شرایط حرارتی موتور بسیار مهم است. نصب کلاچ فن روغن سیلیکونی بین قرقره فن و فن خنک کننده یکی از راه های رسیدن به این تنظیم است.


 


ساختار و اصل کلاچ فن روغنی سیلیکونی


 


شکل زیر ساختار کلاچ فن روغنی سیلیکونی را نشان می دهد. محور محرک 12 توسط موتور به حرکت در می آید. یک صفحه محرک 9 در انتهای سمت چپ شفت نصب شده است که با محور محرک می چرخد. صفحه محرک 2 به محفظه کلاچ 8 ثابت شده است و فضای بین صفحه محرک و محفظه کلاچ یک حفره کار است. فضای بین پوشش جلویی 7 و صفحه محرک یک حفره ذخیره روغن است و روغن سیلیکونی با ویسکوزیته بالا در حفره ذخیره روغن نصب شده است. ورودی روغن A روی صفحه محرک توسط صفحه شیر کنترل 3 در دمای اتاق بسته می شود و روغن سیلیکونی موجود در حفره ذخیره روغن در این زمان نمی تواند به داخل حفره کار جریان یابد. هیچ روغن سیلیکونی در حفره کار وجود ندارد، گشتاور روی صفحه درایو نمی تواند به صفحه درایو منتقل شود. و کلاچ خاموش است. هنگامی که محور محرک می چرخد، محفظه کلاچ مجهز به تیغه های فن بر روی یاتاقان محور محرک 11 می لغزد و به دلیل اصطکاک بین حلقه مهر و موم نمدی 10 و یاتاقان با سرعت بسیار پایین می چرخد. پوشش جلویی 7 مجهز به سنسور دمای دو فلزی مارپیچی است که در شکل 1 نشان داده شده است. 5 که یک سر آن به درپوش جلو و سر دیگر آن به پین ​​محرک صفحه شیر 4 متصل می شود.

دسته : ,
برچست ها :

خرید لباس سفید برند ادل


تاریخ انتشار پست : 1401/5/1 بازدید : 1

راهنمای خرید لباس سفید برند ادل و...: وقتی صحبت از ایجاد ظاهری زیبا و چشم نواز می شود، یک مجموعه تمام سفید انتخاب مناسبی است. 

 رنگ سفید سر تا پا به بهترین شکل مینیمالیست و ماکسیمالیستی است، سبکی کم رنگ و جسورانه. به این ترتیب، تقریباً می تواند مناسب هر مناسبتی باشد، از جمله رویدادهای رسمی و غیر رسمی. به همین ترتیب، رنگ سفید برای تمام فصول کار می کند، در تابستان سبک و در زمستان لوکس به نظر می رسد. پس چرا در حالی که می توانید سفید با شکوه را تکان دهید، در سیاهی غرق شوید؟ تنها چیزی که برای نشان دادن نیاز دارید کمی الهام است و ما می توانیم کمک کنیم.


استایل کژوال تمام سفید


همانطور که گفته شد، یک ظاهر کاملا سفید می تواند برای بسیاری از موقعیت ها، از جمله رویدادهای غیررسمی، مناسب باشد. بنابراین چه به فروشگاه بروید یا با یک دوست ملاقات کنید، یک لباس کاملا سفید می تواند انتخاب شیکی باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید به جای لباس پوشیدن، آرام به نظر می رسید.برای این کار، لباس‌های آرام با سیلوئت‌های گشاد، مانند ژاکت‌های بزرگ، تی‌شرت‌های معمولی و شلوارهای گشاد را انتخاب کنید. سپس ظاهر خود را با کفش های ساده مانند کفش های کتانی سفید و چند اکسسوری مد روز کامل کنید. نتیجه یک لباس راحت خواهد بود که همچنین فوق العاده شیک به نظر می رسد.


استایل رسمی تمام سفید


سبک تمام سفید همچنین می‌تواند برای بسیاری از مناسبت‌های رسمی مانند مهمانی‌ها، روزهای بازی، شام و غیره مناسب باشد. برای تعریف یک ظاهر کاملا سفید برای یک مراسم رسمی، با انتخاب لباس یا لباس هایی مانند تاپ و شلوار یا دامن هماهنگ شروع کنید.

سپس قطعات مورد نظر خود را خریداری کنید و به پارچه و تناسب آن توجه کنید تا زیبایی شناسی پیچیده ای را تضمین کنید. هنگامی که لباس یا مجموعه کامل خود را پیدا کردید، می توانید یک کت بلیزر برای جلای بیشتر اضافه کنید. در نهایت ظاهر خود را با کفش های پاشنه دار، جواهرات و یک کیف شیک یا کیف کراس بادی کوچک تکمیل کنید.


استایل تابستانی تمام سفید


رنگ سفید به دلیل ظاهر درخشان و براقش از دیرباز با تابستان همراه بوده است. به این ترتیب، ماه های گرمتر زمان مناسبی برای امتحان یک مجموعه تمام سفید است. اگر در تابستان امسال قصد دارید یک ظاهر کاملا سفید را امتحان کنید، به یاد داشته باشید که گزینه های زیادی وجود دارد. برای اینکه راه آسانی برای تکان دادن این روند داشته باشید، سعی کنید با یک لباس سفید شروع کنید. بنابراین اگر دوست دارید، می توانید اکسسوری های سفید را برای تکمیل لباس خود اضافه کنید.

گزینه دیگر پوشیدن کت و شلوار سفید یا شورت و ترکیب تاپ است. این ظاهر را می توان به راحتی در رویدادهای غیررسمی یا یک شب بیرون پوشید. همچنین، می‌توانید شلوار سفید روشن را با یک تاپ سفید براق ست کنید تا ظاهری آرام داشته باشید.


استایل زمستانی تمام سفید


زمستان امسال به جای اینکه رنگ مشکی را رنگ اصلی خود قرار دهید، رنگ سفید را انتخاب کنید. رنگ روشن حس تازه ای به کمد لباس زمستانی شما می دهد و وقتی در همه جا پوشیده می شود لوکس به نظر می رسد. با این حال، از آنجایی که زمستان به لایه های بیشتری از لباس نسبت به تابستان و لباس هایی که پوشش بیشتری را ارائه می دهند، نیاز دارد، مهم است که ظاهر خود را از سر تا پا به دقت برنامه ریزی کنید.

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد