بررسی مشاغل کسب و کارهای آنلاین و اینرنتی - آرشیو 1400/10

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 465
» بازديد ديروز : 68
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 464
» بازديد سال : 532
» بازديد کل : 532
» اعضا : 0
» مطالب : 35

برای آموزش زبان انگلیسی به چه ابزارهایی نیاز دارید؟


تاریخ انتشار پست : 1400/10/26 بازدید : 10
ما در مورد هدف گذاری و سنجش موفقیت خود زیاد صحبت کرده ایم، اما ابزار واقعی که قرار است برای آموزش زبان انگلیسی به خودتان استفاده کنید چیست؟

ابزارهای آنلاین و آفلاینی را که برای موفقیت به آن نیاز دارید بررسی کنید.

ابزارهای آنلاین
برنامه‌ها: اپلیکیشن‌های گوشی هوشمند شما برای آموزش زبان انگلیسی بسیار مفید هستند . چه برنامه ای باشد که از یک بازی استفاده می کند و چه برنامه ای که صرفاً آموزشی باشد، بهترین برنامه ها برای یادگیری زبان انگلیسی ضروری هستند.
دوره های آنلاین: بسیاری از دوره های آنلاین برای یادگیری زبان انگلیسی به تنهایی عالی هستند. بدون معلم واقعی، این دوره‌های رایگان آنلاین انگلیسی به صورت خودکار برگزار می‌شوند، به این معنی که می‌توانید به همان سرعتی که می‌خواهید یا آهسته پیش بروید.
دیکشنری های آنلاین : دیکشنری های آنلاین یا حتی بهترین برنامه های فرهنگ لغت انگلیسی راهی عالی برای جستجوی کلمه ای که نمی فهمید و ترجمه آن به زبان مادری شما هستند. من هیچ چیزی را آنلاین نمی خوانم بدون اینکه یک دیکشنری آنلاین در مرورگر اینترنت من باز شود!
کانال های یوتیوب: دریافت تمرین گوش دادن و آموزش های ویدیویی هرگز آسان تر نبوده است! شما می توانید انگلیسی را به راحتی در YouTube در هر سطحی یاد بگیرید.
وب سایت های تبادل زبان: به یاد داشته باشید که صحبت کردن به زبان انگلیسی چقدر برای پیشرفت شما مهم است؟ می توانید مکالمه انگلیسی را به صورت آنلاین تمرین کنید و در وب سایت های تبادل زبان یک شریک انگلیسی زبان پیدا کنید.
ابزار آفلاین
گروه‌های تمرین انگلیسی: حتی اگر قصد دارید زبان انگلیسی را خودتان مطالعه کنید، به این معنی نیست که باید آن را کاملاً به تنهایی انجام دهید. در بسیاری از شهرهای جهان، اغلب گروه‌هایی از مردم وجود دارند که هر هفته در یک زمان خاص به منظور تمرین زبان انگلیسی گرد هم می‌آیند. این گروه های مکالمه را می توان به راحتی از طریق گوگل، روزنامه یا در صفحات وب جامعه پیدا کرد.
دیکشنری ها: دیکشنری های آنلاین می توانند در جزئیات کمی کوتاه باشند، بنابراین یک فرهنگ لغت دقیق و آفلاین یک افزودنی عالی است. من دو نوع دیکشنری را توصیه می کنم. اولی باید تک زبانه باشد و فقط شامل کلمات و تعاریف انگلیسی به زبان انگلیسی باشد. فرهنگ لغت دوم باید دو زبانه باشد و دارای دو زبان باشد: انگلیسی و همچنین ترجمه به زبان مادری شما. همچنین دیکشنری های انگلیسی زیادی برای اندروید وجود دارد که حالت آفلاین را ارائه می دهند.
راهنمای گرامری: راهنمای گرامر کتاب های مرجع دستور زبان انگلیسی هستند که به شما امکان می دهد توضیحات مفصلی در مورد نکات گرامری و همچنین تمرین های تمرینی فراوانی دریافت کنید.
فلش کارت ها: فلش کارت ها را می توان برای تمرین املا، واژگان و ساختارهای دستور زبان انگلیسی استفاده کرد. می توانید فلش کارت های فیزیکی ایجاد کنید یا از برنامه فلش کارت های انگلیسی استفاده کنید .
نوت بوک:  یادداشت برداری از خودتان هنگام یادگیری زبان انگلیسی مهم است. داشتن یک دفترچه یادداشت، چه به صورت فیزیکی و چه دیجیتال، برای نوشتن لغات جدید و توضیح نکات گرامری با کلمات خود عالی است.

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد