تبلیغات X
للوکساید۵
سفارش بک لینک
نرم افزار حسابداری
تور مالزی
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار تادیومی
خرید بک لینک
خرید باغ و باغچه در ملارد
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
ساعت چوبی
جعبه لوح تقدیر
سایبان ماشین
قیمت چوب پلاست
اشکان کالا
رایج مگ
دانلود بازی کم حجم
اردلان داودی گوگل ادز

بررسی مشاغل کسب و کارهای آنلاین و اینرنتی - ویژگی مکالمه نصرت s

بررسی مشاغل کسب و کارهای آنلاین و اینرنتی - ویژگی مکالمه نصرت

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 465
» بازديد ديروز : 68
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 464
» بازديد سال : 532
» بازديد کل : 532
» اعضا : 0
» مطالب : 35

ویژگی مکالمه نصرت


تاریخ انتشار پست : 1401/5/5 بازدید : 2

مزیت و ویژگی مکالمه نصرت به روش نصرت این است که آموزش زبان را از ابتدا شروع می کند و برای همه افراد مناسب است. در اولین درس های بسته آموزشی انگلیسی نصرت می توانید عبارات رایج در مکالمه انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید. 

یکی دیگر از ویژگی های زبان نصرت که بسیار کاربردی است را می توان آموزش زبان انگلیسی نصرت دانست. می توانید فایل صوتی آموزش زبان انگلیسی نصرت را روی mp3 player یا تلفن همراه خود قرار دهید و زمانی که خارج از خانه هستید مانند مترو، پارک، خیابان... یاد بگیرید به درس ها گوش دهید. همچنین می توانید سی دی های آموزش انگلیسی نصرت را در ضبط ماشین خود قرار دهید و در حین رانندگی دروس را تکرار کرده و یاد بگیرید.
معرفی کتاب ویدئویی خودآموز مکالمه انگلیسی آمریکایی با روش نصرت:
به گفته دهکده زبان یادگیری زبان انگلیسی همیشه برای زبان آموزان یک چالش است، به همین دلیل کتاب مکالمه انگلیسی آمریکایی به صورت ساده و کامل برای یادگیری یک زبان جدید طراحی شده است و به شما امکان می دهد آن را به راحتی و با استفاده از کلمات یاد بگیرید. تصاویر و گرامر خود را یاد بگیرید. نکته قابل توجه این است که این کتاب به دلیل جامع بودن سرعت یادگیری شما را نسبت به سایر کتاب ها افزایش می دهد. برخی از ویژگی های کتاب عبارتند از:

یادگیری را با حروف الفبا شروع کنید
استفاده از تصاویر برای یادگیری بهتر واژگان
گرامر را به صورت کاملاً ساده و قابل فهم بیان کنید
استفاده از مثال برای یادگیری گرامر
استفاده از فونتیک برای تلفظ صحیح برخی از کلمات
دارای 5 سطح آموزشی در بخش های مختلف می باشد

1. صحبت کردن، صحبت کردن، صحبت کردن
اگر راز یا ترفندی برای یادگیری یک زبان وجود دارد، آن راز قطعاً همین مکالمه است، که مکالمه ای است که شما از ساعت ها و ساعت ها مکالمه های ناخوشایند و طاقت فرسا با افرادی که خیلی بهتر از شما به آن زبان تسلط دارند، می گیرید. یک ساعت مکالمه (اصلاح اشتباهات و جستجوی فرهنگ لغت) به اندازه پنج ساعت درس زبان و ده ساعت مطالعه زبان شخصی ارزش دارد.

تقویت

دلایل متعددی برای این امر وجود دارد. اولین دلیل انگیزه است. مهم نیست که راهنمای یادگیری زبان شما چقدر خوب باشد، می توانید با صحبت کردن و تعامل با یک فرد واقعی در مقابل خود، دانش و انگیزه بیشتری نسبت به هر کتاب یا برنامه صوتی دیگری در رایانه خود کسب کنید.

دلیل دوم این است که زبان را نمی توان حفظ کرد، بلکه باید پردازش شود. تجربه نشان داده است که دو یا سه بار استفاده از کلمات در یک مکالمه بسیار بیشتر از دیدن فرهنگ لغت یا فلش کارت و حفظ صد بار آنها است.

دلیل باید این باشد که مغز ما به خاطراتی که حاوی تجربیات واقعی انسانی و اجتماعی هستند و احساسات ما با آنها مرتبط است، اولویت بیشتری می دهد. به عنوان مثال، اگر معنی فعل شکایت را در فرهنگ لغت جستجو کنیم و در حین مکالمه با یک دوست جدید از آن در جمله استفاده کنیم، این احتمال قوی وجود دارد که به خاطر خاطره دوست جدیدمان، این کلمه همیشه بهتر باشد. دوست و صحبتی که با او داشتیم. اگرچه، اگر با بیست بار خواندن هر کلمه روی کارت حافظه مغزمان را خسته کنیم، ممکن است در نهایت آن را به خاطر بسپاریم، اما از آنجایی که از آن در یک جمله یا مکالمه استفاده نمی کنیم، احتمالا بعد از مدتی آن را فراموش خواهیم کرد.


2. شدت مطالعه و فشردگی بیشتر از مدت زمان مطالعه ارزشمند است
این بدان معناست که مطالعه یک زبان چهار ساعت در روز به مدت دو هفته بسیار مفیدتر از مطالعه یک ساعت در روز برای دو ماه است. به همین دلیل است که بسیاری از افراد پس از مدتی با رفتن به آموزشگاه های زبان، بسیاری از مطالب آموزشی را فراموش می کنند، زیرا آنها فقط 3-4 ساعت در هفته را صرف یادگیری زبان می کنند و اغلب کلاس ها با فاصله چند روز برگزار می شود.

یادگیری زبان مستلزم تکرار، مراجعه مداوم به مطالب آموزشی، تعهد و پشتکار مستمر است. به جای در نظر گرفتن یک دوره چند ماهه یا حتی چند ساله برای آموزش و مطالعه نیم و نیم بی فایده، بهتر است یک زمان مشخص در زندگی خود (حتی اگر فقط یک یا دو بار در هفته باشد) تعیین کنید و آن را به زبان اختصاص دهید. و در آن لحظه 100% تمرکز و تلاش خود را به هدف خود اختصاص دهید.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد