تبلیغات X
للوکساید۵
سفارش بک لینک
نرم افزار حسابداری
تور مالزی
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار تادیومی
خرید بک لینک
خرید باغ و باغچه در ملارد
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
ساعت چوبی
جعبه لوح تقدیر
سایبان ماشین
قیمت چوب پلاست
اشکان کالا
رایج مگ
دانلود بازی کم حجم
اردلان داودی گوگل ادز

بررسی مشاغل کسب و کارهای آنلاین و اینرنتی - روغن سیلیکون فن کلاچ با کیفیت s

بررسی مشاغل کسب و کارهای آنلاین و اینرنتی - روغن سیلیکون فن کلاچ با کیفیت

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 465
» بازديد ديروز : 68
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 464
» بازديد سال : 532
» بازديد کل : 532
» اعضا : 0
» مطالب : 35

روغن سیلیکون فن کلاچ با کیفیت


تاریخ انتشار پست : 1401/5/3 بازدید : 1

کلاچ فن روغن سیلیکونی از روغن سیلیکونی به عنوان واسطه استفاده می کند و از ویسکوزیته برشی روغن سیلیکون برای انتقال گشتاور استفاده می کند. برای سفارش روغن سیلیکون فن کلاچ با کیفیت از اویل کارو روی لینک کلیک کنید

 سرعت فن طوری طراحی شده است که موتور در بدترین شرایط کاری بیش از حد گرم نشود. بنابراین در زمان رانندگی معمولی خودرو، سرعت فن باید در محدوده مناسبی برای کاهش صدا و بهبود اقتصاد موتور کنترل شود. . برای یک فن موتوری، معمولاً از کلاچ فن برای کنترل سرعت آن استفاده می شود. داخل کلاچ با یک مایع چسبناک (روغن سیلیکون) مهر و موم شده است که گشتاور را با نیروی برشی چسبناک خود منتقل می کند. یک صفحه دو فلزی در جلوی فن تعبیه شده است تا دمای هوای عبوری از رادیاتور را تشخیص دهد و در نتیجه میزان روغن سیلیکون موجود در محفظه کار فن را کنترل کند و تنها در مواقع لزوم می توان گشتاور را برای چرخش فن منتقل کرد. در مرحله اولیه، فقط یک کلاچ فن روغن سیلیکونی نوع سوئیچ است که درایو چرخشی را در دمای بالا و دمای پایین خاموش و روشن می کند. همانطور که الزامات وسیله نقلیه برای ویژگی های حجم هوا و نویز تغییر می کند، کنترل دما و سرعت پنج سطحی دقیق تری نسبت به روغن سیلیکونی پیچشی اتخاذ می شود. کلاچ فن مسیر توسعه آینده است.


 


آخرین اخبار شرکت در مورد آنچه که باید در مورد کلاچ پنکه روغن سیلیکونی بدانید 0


 


کاغذ کلاچ پنکه روغن سیلیکونی


 


زمانی که خودرو در حال حرکت است، به دلیل تغییر شرایط محیطی و عملکرد، شرایط حرارتی موتور نیز تغییر می کند. بنابراین، شدت خنک کننده موتور باید در هر زمان تنظیم شود. به عنوان مثال، در تابستان گرم، زمانی که موتور با سرعت کم و بار سنگین کار می کند و دمای مایع خنک کننده بالا است، فن باید با سرعت بالا بچرخد تا حجم هوای خنک کننده افزایش یابد و ظرفیت اتلاف نیرو افزایش یابد. رادیاتور؛ در حالی که در زمستان سرد، دمای مایع خنک کننده نسبتاً بالا است. وقتی هوا کم است یا ماشین با سرعت زیاد و باد شدیدی روی رادیاتور می وزد، ادامه کار فن منطقی نیست. این نه تنها قدرت موتور را هدر می دهد، بلکه سر و صدای زیادی نیز ایجاد می کند. آزمایش‌ها ثابت کرده است که سیستم خنک‌کننده آبی تنها در 25 درصد مواقع به فن نیاز دارد و فن‌ها باید زمان کمتری در زمستان کار کنند. بنابراین تنظیم شدت خنک کننده موتور در هر زمان با توجه به شرایط حرارتی موتور بسیار مهم است. نصب کلاچ فن روغن سیلیکونی بین قرقره فن و فن خنک کننده یکی از راه های رسیدن به این تنظیم است.


 


ساختار و اصل کلاچ فن روغنی سیلیکونی


 


شکل زیر ساختار کلاچ فن روغنی سیلیکونی را نشان می دهد. محور محرک 12 توسط موتور به حرکت در می آید. یک صفحه محرک 9 در انتهای سمت چپ شفت نصب شده است که با محور محرک می چرخد. صفحه محرک 2 به محفظه کلاچ 8 ثابت شده است و فضای بین صفحه محرک و محفظه کلاچ یک حفره کار است. فضای بین پوشش جلویی 7 و صفحه محرک یک حفره ذخیره روغن است و روغن سیلیکونی با ویسکوزیته بالا در حفره ذخیره روغن نصب شده است. ورودی روغن A روی صفحه محرک توسط صفحه شیر کنترل 3 در دمای اتاق بسته می شود و روغن سیلیکونی موجود در حفره ذخیره روغن در این زمان نمی تواند به داخل حفره کار جریان یابد. هیچ روغن سیلیکونی در حفره کار وجود ندارد، گشتاور روی صفحه درایو نمی تواند به صفحه درایو منتقل شود. و کلاچ خاموش است. هنگامی که محور محرک می چرخد، محفظه کلاچ مجهز به تیغه های فن بر روی یاتاقان محور محرک 11 می لغزد و به دلیل اصطکاک بین حلقه مهر و موم نمدی 10 و یاتاقان با سرعت بسیار پایین می چرخد. پوشش جلویی 7 مجهز به سنسور دمای دو فلزی مارپیچی است که در شکل 1 نشان داده شده است. 5 که یک سر آن به درپوش جلو و سر دیگر آن به پین ​​محرک صفحه شیر 4 متصل می شود.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد