تبلیغات X
للوکساید۵
سفارش بک لینک
نرم افزار حسابداری
تور مالزی
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار تادیومی
خرید بک لینک
خرید باغ و باغچه در ملارد
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
ساعت چوبی
جعبه لوح تقدیر
سایبان ماشین
قیمت چوب پلاست
اشکان کالا
رایج مگ
دانلود بازی کم حجم
اردلان داودی گوگل ادز

بررسی مشاغل کسب و کارهای آنلاین و اینرنتی - ثبت نام آزمون آیلتس s

بررسی مشاغل کسب و کارهای آنلاین و اینرنتی - ثبت نام آزمون آیلتس

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 465
» بازديد ديروز : 68
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 464
» بازديد سال : 532
» بازديد کل : 532
» اعضا : 0
» مطالب : 35

ثبت نام آزمون آیلتس


تاریخ انتشار پست : 1401/4/28 بازدید : 3


حداکثر نمره قبولی در آزمون آیلتس 9 است و داوطلبی که نمره 9 را کسب کند به این معنی است که این فرد به زبان انگلیسی تسلط کافی دارد و می توانیم او را به عنوان یک متخصص در این زبان بشناسیم. برای شرکت در آزمون آیلتس ابتدا باید برای ثبت نام آزمون آیلتس اقدام نماییم.

 همچنین برای مهاجرت به خارج از کشور این سطح بالاتر از سطح در نظر گرفته شده توسط دانشگاه ها می باشد و داوطلب با نمره 9 آیلتس می تواند به راحتی با سایر شرایط پذیرش به کشور مورد نظر مهاجرت کند. 


 


نمره 8 در آزمون آیلتس نیز نمره بسیار خوبی در نظر گرفته می شود و فردی که به این نمره دست می یابد می تواند در هنگام مکالمه یا رایتینگ تسلط کافی بر اکثر دروس انگلیسی داشته باشد. درجه 7 آیلتس که در ذهن بسیاری از مخاطبان مطرح است در بسیاری از دانشگاه ها پذیرفته می شود و فرد از سطح زبان انگلیسی خوبی برخوردار است اما ممکن است در درک مسائل پیچیده دچار مشکل شود.


 


نمره 6 آیلتس برای بسیاری از دانشگاه های خارج از کشور معتبر است، اما ممکن است برای دانشگاه های دیگر قابل قبول نباشد. در واقع نمره 6 در این آزمون یک نمره خنثی در نظر گرفته می شود، به این معنی که داوطلب می تواند به راحتی در مورد مسائل خانوادگی یا شغلی صحبت کند، اما نمی تواند در مورد برخی از مسائل پیچیده اظهار نظر کند. نمرات کمتر از 6 پذیرفته نمی شود و فرد باید برای کسب حداقل نمره قبولی در آزمون آیلتس دوباره تلاش کند.


 


نمره آزمون آیلتس به هدف داوطلب بستگی دارد. در صورتی که هدف فرد از اخذ مدرک آیلتس پذیرش در دانشگاه های خارجی باشد، بسته به شرایط دانشگاه باید حداقل 6 در هر بخش کسب کند و در مجموع حداقل نمره 6 را کسب کند، اما نمره ایده آل بالاتر از 7 است. ضمنا افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند باید حداقل نمره ۷ را کسب کنند تا مشکلی برای ورود به بازار کار پیش نیاید.

اعتبار مدرک آیلتس

آزمون آیلتس یکی از آزمون های بین المللی و معتبر برای سنجش دانش زبانی افرادی است که قصد مهاجرت یا تحصیل به کشورهای خارجی را دارند. این آزمون زیر نظر شورای بریتانیا، دانشگاه کمبریج انگلستان و سازمان IDP برگزار می شود.


 


داوطلبان آزمون آیلتس می توانند پس از قبولی در این آزمون مدرک آیلتس خود را دریافت کنند. مدرک آیلتس معمولا دو سال اعتبار دارد و در بسیاری از کشورها ممکن است این مدت اعتبار متفاوت باشد اما در کانادا، آمریکا و ... مدت اعتبار آن 2 سال است.

 


همچنین ممکن است این سوال ذهن داوطلبان آزمون آیلتس را به خود مشغول کند که آیا مدت اعتبار آزمون آیلتس قابل تمدید است یا خیر؟ در پاسخ به این سوال، لازم به ذکر است که پس از اتمام اعتبار آزمون آیلتس، دیگر فرصتی برای تمدید مدرک آیلتس وجود نخواهد داشت و داوطلبانی که قصد مهاجرت دارند، باید تمامی کارهای مهاجرتی خود را در مدت یک سال انجام دهند. داوطلبانی که در این دو سال قادر به درخواست مهاجرت نیستند، باید مجددا برای شرکت در آزمون آیلتس اقدام کنند.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد